Atėjo laikas džiaugtis pigesniais kreditais!
Paskolos be užstato nuo 100 iki 5000 eurų

Kredito grąžinimas
Kur galiu atlikti mokėjimus už Kredito grąžinimą?

Kreditą galite grąžinti internetu per elektroninę bankininkystę, banko filialuose, atsispausdinę BAR kodą
loterijos "Perlas" terminaluose, "Maxima" kasose, "Narvesen" parduotuvėse, Lietuvos pašto skyriuose.

Kodėl Kreditorius neužskaitė mokėjimo už Kredito grąžinimą?

• Vykdant mokėjimą neteisingai pateikėte gavėjo rekvizitus.
• Mokėjimo paskirtyje neįrašėte ar netiksliai įrašėte asmens kodą.

Kaip atlikti mokėjimus loterijos "Perlas" terminaluose, "Maxima" kasose, "Narvesen" parduotuvėse bei Lietuvos pašto skyriuose?

Užsiregistravus mūsų internetiniame puslapyje www.eurokreditas.lt, registracijos metu nurodytu el.paštu Jums išsiunčiamas laiškas, kuriame rasite nuorodą, kurią paspaudus galite atsispausdinti Jūsų identifikacinį BAR kodą. Šį kodą pateikus loterijos "Perlas" terminaluose, "Maxima" kasose, "Narvesen" parduotuvėse bei Lietuvos pašto skyriuose galėsite apmokėti už Kredito paslaugas. Prieš sumokant už paslaugas, nurodykite norimą mokėti sumą.

Taip pat identifikacinį BAR kodą, galima rasti prisijungus www.eurokreditas.lt svetainėje, ,,Mano profilis" > ,,Atsiskaitymo būdai", nurodytoje nuorodoje ,,Brūkšninis kodas".

Mokėjimai priimami Prekybos vietų darbo valandomis

INFORMUOJAME: Mokant už kredito paslaugas per "Perlo" terminalus, jūsų įmoką mes gausime tik sekančią darbo dieną po jūsų apmokėjimo. Taip pat mokėdami įmoką už kredito grąžinimo termino pratęsimą, įvertinkite tai, kad kredito grąžinimo termino pratęsimo mygtukas Jums bus aktyvuotas tik mums įskaičius įmoką, t. y. sekančią dieną. Apie įmokos įskaitymą Jūs būsite informuoti SMS pranešimu.

Kokius mokėjimo rekvizitus reikia nurodyti vykdant mokėjimą?

Vykdant mokėjimą už Kredito grąžinimą ar termino pratęsimą, nurodykite šiuos mokėjimo rekvizitus:

Gavėjo pavadinimas: UAB "LSV Intergroup"
Gavėjo sąskaitos Nr.:
AB SwedbankLT92 7300 0101 1678 0774
AB SEB bankasLT59 7044 0600 0750 0434
Pasirinkite gavėjo sąskaitą, esančią tame pačiame banke kaip ir Jūsų atsiskaitomoji sąskaita.
Gavėjo kodas: 302414832
Suma: Grąžintina suma eurais
Mokėjimo paskirtis: Kredito gavėjo asmens kodas

Ar galima kreditą grąžinti dalimis?

Kreditas, kuris yra grąžinamas be mokėjimo grafiko, gali būti grąžinamas dalimis. Jūs turite sumokėti kredito mokestį, jei yra - delspinigius ir palūkanas bei galite sumokėti papildomai 20, 50, 70 EUR (pagal galimybes) ir prasitęsti kreditą mažesnei likusiai sumai. Tokiu būdu per kelis mėnesius Jūs galėsite grąžinti visą kreditą.

Bendri klausimai
Ar taikomi papildomi mokesčiai?

Taip. Taikomas 15,00 EUR mokestis už registruoto laiško siuntimą. Laiškas siunčiamas prieš pradedant teisminį išieškojimą.

Praradau prisijungimo duomenis, ką daryti?

• Jeigu praradote slaptažodį, atsiųskite mums SMS žinutę (mob. telefono numeriu +370 653 48858) iš telefono numerio, kurį nurodėte registruodamiesi eurokreditas.lt sistemoje, su tekstu PRARADAU. Į el. pašto adresą, nurodytą registracijos metu, atsiųsime laikiną slaptažodį.

• Taip pat po langeliais El. pašto adresas ir Slaptažodis, rasite skyrelį "Pamiršai slaptažodį?". Šiame skyrelyje įveskite savo registruotą el. paštą ir spauskite mygtuką "Siųsti slaptažodį". Į el. paštą, kurį nurodėte registracijos metu gausite naują laikinąjį slaptažodį.

• Jeigu praradote telefono nr., prisijunkite prie eurokreditas.lt sistemos - įvesdami savo, registracijos metu, nurodytą el. pašto adresą ir slaptažodį. "Mano profilis" skiltyje "Mano duomenys" galite įvesti naują telefono nr., pasirinkite jį pagrindiniu ir patvirtinkite pakeitimus įvesdami savo slaptažodį.

• Jeigu praradote slaptažodį bei el. paštą ir negalite prisijungti prie savo paskyros, iš savo asmeninės sąskaitos padarykite simbolinį 0,01 EUR pavedimą, mokėjimo paskirtyje įrašydami naują el. paštą, į kurį gausite laikiną slaptažodį ir būtinai užžymėdami, jog bankas siųstų gavėjui Jūsų asmens kodą. INFORMUOJAME, jog nenurodžius, jog bankas siųstų gavėjui Jūsų asmens kodą, Jūsų duomenų atnaujinti negalėsime.

INFORMUOJAME, jog pasikeitus el. pašto adresą, toliau jungdamiesi prie savo profilio naudokite naują nurodytą el. pašto adresą.

Ar galiu sužinoti, kiek Kredito paraiškų pateikiau, kiek esu skolingas?

Prisijungęs prie savo vartotojo paskyros, eurokreditas.lt svetainėje, skyrelyje "Mano profilis", meniu punkte "Mano Kreditai", Jūs rasite:
• Balansą šiai dienai.
• Kreditų paraiškas.
• Mokėjimus.
• Detalią apmokėjimų ataskaitą.

Kaip sužinoti savo Kredito balansą?

• Siųskite mums SMS žinutę (mob. telefono numeriu +370 653 48858) iš savo telefono numerio, kurį nurodėte registruodamiesi euroecredit.lt sistemoje, įrašę tekstą INFO.
Atsakymą gausite SMS žinute, kurioje bus nurodytas Kredito balansas šiai dienai.
• Skambinkite telefonais +37060944944.
• Rašykite el. paštu info@eurokreditas.lt

Kaip apsaugomas sutarties turinys?

Sutartis ir sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo pasirašymo metu yra apsaugojami MD5 algoritmo technologija, t.y. unikalia ir nekeičiama simbolių (raidžių ir/arba skaitmenų seka), kuri patvirtina sutarties teksto apsaugą (dokumento tekstą paverčia unikalia simbolių seka, kuri tiksliai atitinka tvirtinamą tekstą, ir kurią pakeitus būtų pastebimas dokumento teksto pakeitimas). Užpildžius registracijos formą, antrame registracijos žingsnyje pateikiamas tekstas, kuriame MD5 kodu užkoduojamas sutarties sąlygų tekstas ir registracijos metu suvestas asmens kodas. Tuo būdu yra apsaugomos abiejų pasirašančiųjų šalių t.y. Kreditoriaus ir Kliento teisės. Sutarties turinys negali būti pakeistas, nepakeitus Sutarties MD5 kodo.

Kada užskaitomi mokėjimai?

Mes dirbame:
I-V nuo 8 iki 16:30 val.


Kaip perskaityti pagalbos bilietą?

Informaciją, kad į Jūsų pagalbos bilietą yra atsakyta, gausite elektroniniu paštu. Žinutėje bus nurodytas atsakymo ID. Tinklapyje www.eurokreditas.lt pasirinkite skyrelį "Pagalba". Jeigu esate registruotas vartotojas - prisijunkite prie sistemos įvesdami el. pašto adresą, kurį nurodėte registracijos metu bei slaptažodį. Jeigu esate neregistruotas vartotojas - įveskite savo elektroninio pašto (kuriuo gavote pagalbos bilieto ID) adresą. Susiraskite bilietą kurio ID gavote paštu ir perskaitykite atsakymą.

Kaip nutraukti vartojimo kredito sutartį?

Norėdami nutraukti sutartį, turite užpildyti šią prašymo formą, ją pasirašyti ir nuskenuotą atsiųsti mums el.paštu: info@eurokreditas.lt arba paštu, šiuo adresu: UAB "LSV Intergroup", Islandijos pl. 91, Kaunas

Neradote savo klausimo?

Rašykite pagalbos bilietą skiltyje "Pagalba" arba susisiekite kitu Jums patogiu būdu - el. paštu ar telefonu.

Skundų nagrinėjimo taisyklės

Jeigu norite pareikšti skundą dėl paslaugų teikimo, jį galite pateikti bendrovei pagal šias taisykles:
Skundų nagrinėjimo taisyklės

Euro įvedimas
Kada Lietuvoje įvedamas euras?

Euro įvedimo Lietuvoje data – 2015 m. sausio 1 diena.
Daugiau informacijos apie euro įvedimą www.euras.lt

Kaip pasikeis kredito grąžinimas po 2015-01-01?

Kredito likutis bus automatiškai ir nemokamai perskaičiuotas iš litų į eurus taikant oficialų lito ir euro kursą 1 EUR = 3,45280 LTL.
Gauta suma eurais apvalinama pagal matematines skaičių apvalinimo taisykles, atsižvelgiant į du skaičius po kablelio.
Daugiau informacijos apie euro įvedimą www.euras.lt

Ar reikės iš naujo sudaryti sutartį?

Sutarčių keisti ar persirašyti nereikės. Sutartyje numatytos sąlygos ir finansiniai įsipareigojimai po euro įvedimo nesikeis.

Kiek laiko po euro įvedimo bus galima atsiskaityti litais?

15 kalendorinių dienų po euro įvedimo bus galima už prekes ir paslaugas atsiskaityti grynaisiais litais arba eurais – grąža bus duodama tik eurais. Nuo sausio 16 dienos vienintelė teisėta ir privaloma priimti mokėjimo priemonė bus euras.
Daugiau informacijos apie euro įvedimą www.euras.lt

Eurokreditas.lt skolina tik įvertinęs mokumą. Prieš teikiant paskolos paraišką, įvertinkite savo finansines galimybes, ar sugebėsite grąžinti paskolą laiku, ar naujai paimta paskola neturės neigiamos įtakos Jūsų finansinei būklei. Paskolos grąžinimo termino limitas yra nustatomas Paskolos davėjo kiekvienam Paskolos gavėjui individualiai, atsižvelgiant į Paskolos gavėjo mokumo vertinimo rezultatus, paimtų ir tinkamai grąžintų Paskolų skaičių, prievolių pagal šią ir kitas sutartis vykdymo duomenis ir kitas aplinkybes. Sutartis galioja iki pilno paskolos gavėjo įsipareigojimų pagal Vartojimo kredito sutartį įvykdymo.